Aukcje sztuki, malarstwa i numizmatyki

Jak licytować

Jak licytować?

Od czego zacząć? Przystąpienie do licytacji online jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się do aukcji i po zaakceptowaniu uczestnictwa można przystąpić do licytacji.
Jak długo należy czekać na akceptację? Wszystko zależy od polityki przyjętej przez dany dom aukcyjny. Zwykle następuje to bardzo szybko, jednak niektóre domy aukcyjne wymagają aby w przypadku jeśli jesteś nowym klientem wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł na wskazane konto.
Co dalej? Możesz już przystąpić do licytacji po rozpoczęciu aukcji. Wcześniej możesz zaznaczyć wybrane pozycje jako obserwowane lub dodać do nich swoją notatkę. Informacje te wyświetlą Ci się w trakcie licytacji na żywo tej pozycji. Jeśli na danej aukcji wywoływane będą tylko wybrane pozycje zgłoś chęć licytacji danej pozycji klikając guzik 'Zgłoś do licytacji'.
Nie możesz osobiście brać udziału w akcji online? Istnieje możliwość złożenia limitów na wybrane pozycje. Określ maksymalną kwotę jakie chcesz zaoferować za daną pozycję i system będzie automatycznie licytował w trakcie aukcji w Twoim imieniu.

Aukcje sztuki

Każde podbicie na aukcjach malarstwa musi zostać zaakceptowane przez prowadzącego aukcję. Zgłoszenia oczekują aż prowadzący przyjmie daną ofertę. Aby uniknąć konfliktów w zgłoszeniach podbić online, w trakcie oczekiwania na akceptację możliwość licytacji jest tymczasowo zablokowana.

Zobacz opis

Aukcje numizmatyki

Aukcje monet charakteryzują się dużą dynamiką dlatego też podbicia akceptowane są automatycznie. Może się zdarzyć że w tym samym czasie ktoś z licytujących na sali także zgłosi podbicie. W takich wypadkach o tym kto prowadzi w danym momencie licytację decyduje prowadzący aukcję.

Zobacz opis
keyboard_arrow_left Powrót