Michał OSTANIEWICZ
Żółte domy, 2020 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MOST/20/’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”ŻÓŁTE DOMY” | olej na płótnie, 50/60 cm | autor: MICHAŁ OSTANIEWICZ | maj 2020 | MOST’
oprawiony