INEZ WHITE (pseud.)
Pejzaż aluzyjny, 2019 r.
olej, kolaż na płótnie, 46 x 38 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘INEZ WHITE 2019 | PEJZAŻ ALUZYJNY | OLEJ, KOLAŻ, PŁÓTNO’
oprawiony