Advanced search Advanced search
44

Alicja KAPPA (pseud.), Lazurowe wakacje, 2020 r.

add Your note

Alicja KAPPA (pseud., ur. 1973 r., Gorzów Wielkopolski)
Lazurowe wakacje, 2020 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geperta we Wrocławiu. Dyplom obroniła w 2000r. Malarstwo studiowała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej i prof. Piotra Błażejewskiego. Ważniejsze wystawy: Ogólnopolska Wystawa Marynistyczna "BARWY MORZA", Gdynia 2014r.; Finalistka Międzynarodowego konkursu ArtSland 2,3 i 5 rundy, USA, 2014r.; Prix de Peinture de L'Ebouillanté 2013, 2014r. Paryż; Art Brownie ZOO, Toronto, 2013r.; Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu, 2014r.; Konkurs malarstwa "Ogrody 2013", BWA Zamek Książ Wałbrzych; II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna – Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań; Triennale malarstwa młodych, wystawa finalistów konkursu, Częstochowa.

Auction
2nd Autumn Art Auction
06 November 2020 CET/Warsaw
Start price
329 EUR
Hammer price
1 294 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
1 096 EUR
Overbid
393%
Views: 393 | Favourites: 2
Auction

NEXT - Aukcje Sztuki

2nd Autumn Art Auction
06 November 2020 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments
  > 3 000

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
NEXT - Aukcje Sztuki
Contact
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515