Dominika GRZYMSKA (pseud. Nika Grzymska)
12 28 VI'18, 2018 r.
olej na płótnie, 140 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: ‘GRZYMSKA 28 VI ‘18’
12 28 VI'18, 2018 r.
olej na płótnie, 140 x 150 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
30 000 | |||
> | 3 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||