2

Andrzej TUŹNIK, Dziewczyna i skuter, 2019 r.

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974 r., Puławy)

Dziewczyna i skuter, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram

Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2000 r. uzyskał dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Walentego Wróblewskiego, za który otrzymał Wyróżnienie Dziekańskie. W latach 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Od 2005 r. jest związany z Trójmiastem, pracuje jako grafik w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.
wystawy:
● Galeria 31, Miejska Biblioteka Publiczna – Lublin, 1996,
● Oberża Artystyczna Złoty Osioł – Lublin, 1997,
● Państwowy Teatr im. J. Osterwy w Lublinie, 1999,
● "Autograf 2001", Muzeum Lubelskie – Lublin 2001,
● "Polsk Konst" – Malmö, 2007,
● "Wiosna Artystów", Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, 2016,
● "Miejsca", Artbistro Stalowa 52 – Warszawa, 2017,
● "Miejsca", Sztuka Wyboru – Gdańsk, 2017,
● "Miejsca", Fundacja 4 Style – Kraków, 2018,
● "Miejsca", Galeria Sztuki NEXT – Bydgoszcz, 2018.

4 Wakacyjna Aukcja Sztuki
12 lipca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
235 EUR
278 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
235 EUR
118%
Wyświetleń: 240 | Ulubione: 0

NEXT - Aukcje Sztuki

4 Wakacyjna Aukcja Sztuki
12 lipca 2019 CEST/Warsaw

NEXT - Aukcje Sztuki
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515