Danuta LESZCZYŃSKA, Moje maki, 2020 r.

cena wywoławcza
~234 EUR
~468 EUR

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978 r., Leszno)
Moje maki, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany: ‘Leszczyńska 2020 r.’

W 2004 roku uzyskała  dyplom na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu w pracowni prof. W. Dudkowiaka z komunikacji wizualnej, który obejmował książkę dla dzieci - teksty i ilustracje oraz prace malarskie Obecnie zajmuje się malarstwem, mieszka w Koszalinie.