Krzysztof Kamil MALEWICZ, Wzgórze Ossona 8.00, 2016 r.

cena wywoławcza
~234 EUR
~398 EUR

Krzysztof Kamil MALEWICZ (ur. 1981 r., Białystok)
Wzgórze Ossona 8.00, 2016 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: monogram, ‘WZGÓRZE OSSONA – 8:00 | olej/płótno KRZYSZTOF KAMIL MALEWICZ 2016 r.’

W 2007 roku obronił dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wypukłego prof. Ewy Zawadzkiej w Instytucie Sztuk Pięknych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.
W 1999 r. otrzymał Stypendium Specjalne Prezydenta Miasta Bytomia za szczególne osiągnięcia w fotografii artystycznej. W tym samym roku zdobył I Nagrodę w Czeladzkim Plenerze Fotograficznym '99 "Miasto Widzę Stare i Nowe...". W 2000 roku otrzymał wyróżnienie w X Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej, Żary 2000. Od 2001 r. do 2008 r. kolejno brał udział w II, III, IV, V, VI, VIII, IX Festiwalu Sztuki Wysokiej w Bytomiu. Od 2010 r. do 2015 r. kolejno uczestniczył w VI, VII, VIII, IX, XI, XIV Plenerze Artystycznym ISD Huta Częstochowa.
W 2014 r. brał udział w wystawie "Młodzi Zdolni. Art.pl" organizowanej przez Galeria Sztuki Hortar, przy współpracy ZPAP Okręg Tarnowski oraz Zarządu Głownego ZPAP. Od 2013 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Od października 2014 r. pełni funkcję wiceprezesa ZPAP Okręgu Czestochowskiego. Mieszka i tworzy w Częstochowie.