Natalia NASADA-WOJTAL, Venezia, 2019 r.

cena wywoławcza
~234 EUR
~234 EUR

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980 r., Kraków)
Venezia, 2019 r.
olej, pastel na płótnie, 100 x 70cm
sygnowany l. d. róg: ‘n. nasada-wojtal’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘n. nasada-wojtal | 2019 | „Venezia”’

Absolwentka Akademii Sztuk Pieknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Dyplom broniła w 2004r. pod kierunkiem prof. Andrzeja Głowackiego. Pracowała jako architekt wnętrz i grafik komputerowy. Brała udział w plenerach malarskich i wystawach poplenerowych w Kazimierzu Dolnym, Jarosławiu, Miechowie. Uprawia malarstwo sztalugowe, rysuje, a także projektuje drobne formy graficzne. W twórczości malarskiej preferuje motywy architektoniczne i pejzaże. Ulubiona technika to pastel tłusta i olej.