Włodzimierz KUKLIŃSKI, Złoty kolczyk, 2019 r.

cena wywoławcza
~234 EUR

Włodzimierz KUKLIŃSKI (ur. 1959 r.)
Złoty kolczyk, 2019 r.
olej na płótnie, 30 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘5526 | 2019’

Malarz oraz ilustrator, samouk. Jego prace można znaleźć na stronach ponad stu książek. Artysta projektuje również plakaty, okładki książek oraz płyt cd, znaki firmowe, opakowania. Jego prace malarskie powstają głównie w technice olejnej, przedstawiając pogrążone w myślach, młode kobiety. Kukliński ilustruje również bajki, książki historyczne oraz powieści detektywistyczne.