Wojciech PIEKARSKI, Zima ze strumykiem, 2018 r.

cena wywoławcza
~234 EUR

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980 r., Łask)
Zima ze strumykiem, 2018 r.
olej na płótnie, 50 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W. Piekarski 2018’

Artysta malarz, architekt – w 2006 r. ukończył Politechnikę Łódzką na wydziale Architektury. Zajmuje się malarstwem, tworząc martwe natury, akty, pejzaże i widoki architektury. Od 2007 r. jest obecny na szerokim rynku sztuki polskiej. W ramach działania Galerii Młodych Talentów zaprezentował swoje malarstwo na dwóch indywidualnych wystawach w 2009 i 2010 r. Uczestniczył również w wystawach zbiorowych : "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii ASP i galerii Bałuckiej w Łodzi, "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, "ELart" w Muzeum Miasta Łodzi, "Pierwszy Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w łódzkiej Wytwórni, "Filmowe Inspiracje" w Muzeum Kinematografii w Łodzi, "Elanie -ze zbiorów Rodziny Majdas" w Galerii Urzędu Miasta Łodzi w 2014r , oraz na dwóch wystawach Grupy Artystycznej Jasień w Zespole Szkół Plastycznych im. A Kenara w Zakopanem w 2015 i 2016 r.